Villa Seo Avec Jacuzzi Proche De La Plage
| Gratis Wi-Fi Gratis Wi-Fi på offentliga platser | Gratis parkering | Simbassäng Utomhusbassäng |
| Privat strand Strand | Spa & Hälsocenter Jacuzzi | Rökning förbjuden Rökfria rum |
| Barnvänligt Barnsängar | Frukost Frukost i rummet | Luftkonditionering |
Villa Seo Avec Jacuzzi Proche De La Plage Sainte-Anne med 2 sovrum, som ligger inom 25 minuters promenad från Plage de Bois Jolan, erbjuder bubbelpool och hydromassagebadkar för en avkopplande upplevelse. Den här villan med 2 badrum erbjuder gästerna en terrass med en pool.
I den här villan bor du inom 5 km från Raisins Clairs beach och inom 4 km från Karukera Land. Gästerna kan njuta av närheten till Anse des Rochers, som ligger ungefär 30 minuter bort till fots.
Badrumsfaciliteterna i Villa Seo Avec Jacuzzi Proche De La Plage inkluderar också en duschkabin, en separat toalett och en badtunna. Hårtorkar säkerställer också din bekvämlighet.
Gästerna kan laga sina egna måltider i ett komplett kök och använda sig av utomhusmatplats. Det finns också vattenkokare, kylskåp och köksredskap i köket. Restaurangen Le balaou, som serverar ett brett utbud av måltider, ligger mindre än 650 meter bort. Den närmaste busshållplatsen är Rue du Poisson Armee, belägen inom några kvarter från boendet.
- Flygplatser
- Pointe-a-Pitre Le Raizet29 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Rökfria rum
- Gratis Wi-Fi på offentliga platser
- Gratis parkering
- Inga husdjur
Mat och drycker
- Elektrisk vattenkokare
- Torktumlare
- Köksgeråd
- Frukost i rummet
- Snackbar
- Matplats utomhus
- Lunchpaket
Aktiviteter och avkoppling
- Utomhusbassäng
- Strand
- Solsängar
- Trädgård
- Grill faciliteter
- Jacuzzi
- Utomhusbad
- Grunda delen
Service
- Matinköpsservice
På rummet
- Luftkonditionering
- Sittgrupp
- Terrass
- Matbord
- Strykservice
- Tvättmaskin
- LCD-TV
- Barnsängar
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Finns det ett kök på Villa Seo Avec Jacuzzi Proche De La Plage?
Ett komplett kök finns på Villa Seo Avec Jacuzzi Proche De La Plage. - ❓
Tillåter Villa Seo Avec Jacuzzi Proche De La Plage husdjur?
Villa Seo Avec Jacuzzi Proche De La Plage tillåter inte husdjur. - ❓
Finns det en bubbelpool på Villa Seo Avec Jacuzzi Proche De La Plage?
Ja, en bubbelpool erbjuds på Villa Seo Avec Jacuzzi Proche De La Plage. - ❓
Vilka sevärdheter bör vi se under vistelsen i denna villa?
I denna villa kan du utforska Sainte-Annes viktigaste landmärken, inklusive Karukera Land (4 km), Raisins Clairs beach (5 km) och Karaib Rider's Park, som finns inom 15 minuters bilresa.